Predaj, servis a požičovňa prívesných vozíkov

Predaj

     V našej ponuke nájdete značkové nebrzdené a brzdené prívesné vozíky v kategórii O1 a O2 (celková hmotnosť prívesov do 750 kg a do 3 500 kg) od popredných slovenských výrobcov Pongratz s.r.o. a UNIKOL s.r.o.

 

Požičovňa

     V našej požičovni majú zákazníci dispozícii niekoľko brzdených a nebrzdených prívesných vozíkov rôznych rozmerov, ako aj vyklápač, autoprepravníky, či motoprepravníky.


Servis  

     Na všetky typy prívesných vozíkov ponúkame kvalitný servis, pričom využívame širokú dostupnosť náhradných dielov priamo od výrobcov. Komplexná technická prehliadka prívesného vozíka zahŕňa:

  • servis - kontrola opotrebovania pneumatík, tlaku v pneumatikách a výmena pneumatík
  • servis - uchytenia náprav, tlmičov pérovania
  • servis - brzdového obloženia, axiálnej vôle ložísk, bŕzd, brzdových lán a tiahla, ručnej brzdy, tlmiča nájazdovej brzdy, kontrola mazania puzdier nájazdovej brzdy
  • servis - poistného lanka a manžety
  • servis - prívesového kĺbu, alebo oka
  • servis - osvetlenia, kabeláže, zásuvky, odrazových sklíčiek a uchytenia kabeláže
  • vizuálna kontrola - zvarov, blatníkov a ich uchytenia, oporného kolieska a jeho uchytenia, bočníc a zaistenia bočníc, pántov, držiaku rezervy, klinov a úložného priestoru (preglejky)

   Zabezpečujeme tiež technickú kontrolu (STK) brzdených prívesných vozíkov kategórie O2. V našej požičovni ponúkame viacero nebrzdených prívesných vozíkov kategórie O1 a viacero brzdených prívesných vozíkov kategórie O2.

Diagnostika / servis +421(0)903 727 130

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

moznost platit kartou pri osobnom odbere

Overený zákazník,

Som nad mierou spokojný

Overený zákazník,

Všetko OK

Overený zákazník,