Profil spoločnosti POPCAR EU, s.r.o.

   Značka Popcar pôsobí na Slovensku od roku 1992. Počas tohto obdobia získala bohaté skúsenosti v orientovaní sa na slovenskom trhu. Spoločnosť Popcar EU, s.r.o. prevádzkuje kamennú predajňu, ktorej súčasťou je aj montážna dielňa priamo v Bratislave.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tovaru a služieb pre maloobchod i veľkoobchod.

Ponúkame:

  • predaj a montáž ťažných zariadení;
  • predaj, servis a požičovňa prívesných vozíkov;
  • predaj strešných nosičov, nosičov bicyklov, autodoplnkov a autokozmetiky;
  • predaj a požičovňa autoboxov; - predaj a montáž autopoťahov na mieru.

Predaj a montáž ťažných zariadení

   Ponúkame predaj a montáž pevných a bajonetových ťažných zariadení pre osobné, úžitkové a nákladné motorové vozidlá. Spolupracujeme so slovenským výrobcom Galia a zahraničnými výrobcami Bosal, Westfalia-Oris, Brink-Thule, SCV Náchod, Hook, GDW a iní.

   Vykonávame tiež servis pre všetky typy a značky ťažných zariadení. Informácie, prípadne objednávky ponúkame on-line alebo telefonicky.

Ponúkame značkové ťažné zariadenia na bežné, ako aj atypické vozidlá. Takmer na všetky nové automobily poskytujeme aj originálne typové elektroinštalácie.

   Ťažné zariadenia namontované v našej spoločnosti sú schválené v rámci celej Európskej únie, pri skrutkových ťažných zariadeniach nie je potrebná ich demontáž, sú považované za fixné.

Predaj, servis a požičovňa prívesných vozíkov

   Ponúkame značkové nebrzdené a brzdené prívesné vozíky v kategórii O1 a O2 (celková hmotnosť prívesov do 750 kg a do 3 500 kg) od popredných slovenských výrobcov Pongratz s.r.o. a UNIKOL s.r.o.

   Na všetky typy prívesných vozíkov ponúkame kvalitný servis, pričom využívame širokú dostupnosť náhradných dielov priamo od výrobcov. Zabezpečujeme tiež technickú kontrolu (STK) brzdených prívesných vozíkov kategórie O2. V našej požičovni ponúkame viacero nebrzdených prívesných vozíkov kategórie O1 a viacero brzdených prívesných vozíkov kategórie O2.

Predaj a montáž autopoťahov na mieru

   Sme autorizované montážne a predajné stredisko zastupujúce spoločnost MAD s.r.o. Poskytujeme možnosť fyzicky si odskúšat širokú škálu materiálov a farieb pre lepší výber ideálnych poťahov. Ponúkame tiež montáž autopoťahov.

Predaj náhradných dielov

   Ponúkame široký sortiment náhradných dielov od firiem Knott a Al-Ko, ktoré sa špecializujú na výrobu náprav, bŕzd a ostatného príslušenstva pre prívesné vozíky.

Odporúčajú nás, lebo...

...našou najväčšou výsadou sú dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti.

...neustále sa snažíme zdokonaľovať naše služby a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov.

...sme malá rodinná firma s príjemným kolektívom ochotným vždy poradiť.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nad mierou spokojný

Overený zákazník,

Všetko OK

Overený zákazník,

Perfekne sluzby. Maximalna spokojnost.

Overený zákazník,