Menu

Profil spoločnosti POPCAR EU, s.r.o.

 

   Značka Popcar pôsobí na Slovensku od roku 1992. Počas tohto obdobia získala bohaté skúsenosti v orientovaní sa na slovenskom trhu. Spoločnosť Popcar EU, s.r.o. prevádzkuje kamennú predajňu, ktorej súčasťou je aj montážna dielňa priamo v Bratislave.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tovaru a služieb pre maloobchod i veľkoobchod.

Ponúkame:

 • predaj a montáž ťažných zariadení;
 • predaj prívesných vozíkov;
 • predaj náhradných dielov a príslušenstva pre prívesné vozíky
 • požičovňa prívesných vozíkov
 • predaj strešných nosičov, nosičov bicyklov, autodoplnkov a autokozmetiky;
 • predaj a požičovňa autoboxov;
 • predaj a montáž autopoťahov na mieru.
 • predaj a montáž cúvacích kamier a príslušenstva

Predaj a montáž ťažných zariadení

   Ponúkame predaj a montáž pevných a bajonetových ťažných zariadení pre osobné, úžitkové a nákladné motorové vozidlá. Spolupracujeme so slovenským výrobcom Galia a zahraničnými výrobcami oris-Bosal, Westfalia, Brink-Thule, SCV Náchod, Hook, GDW a iní.

   Vykonávame tiež servis pre všetky typy a značky ťažných zariadení. Informácie, prípadne objednávky ponúkame on-line alebo telefonicky.

Ponúkame značkové ťažné zariadenia na bežné, ako aj atypické vozidlá. Takmer na všetky nové automobily poskytujeme aj originálne typové elektroinštalácie.

   Ťažné zariadenia namontované v našej spoločnosti sú schválené v rámci celej Európskej únie, pri skrutkových ťažných zariadeniach nie je potrebná ich demontáž, sú považované za fixné.

Predaj, servis a požičovňa prívesných vozíkov

   Ponúkame značkové nebrzdené a brzdené prívesné vozíky v kategórii O1 a O2 (celková hmotnosť prívesov do 750 kg a do 3 500 kg) od popredných značiek ako Pongratz, Brenderup, Vesta, Neptun, Unikol.

   Na všetky typy prívesných vozíkov ponúkame kvalitný servis, pričom využívame širokú dostupnosť náhradných dielov priamo od výrobcov. Zabezpečujeme tiež technickú kontrolu (STK) brzdených prívesných vozíkov kategórie O2. V našej požičovni ponúkame viacero nebrzdených prívesných vozíkov kategórie O1 a viacero brzdených prívesných vozíkov kategórie O2.

Predaj a montáž cúvacích kamier pre osobné aj úžitkové automobily

Predaj náhradných dielov a príslušenstva pre prívesné vozíky

   Ponúkame široký sortiment náhradných dielov od firiem Knott a Al-Ko, ktoré sa špecializujú na výrobu náprav, bŕzd a ostatného príslušenstva pre prívesné vozíky.

Predaj a montáž autopoťahov na mieru

   Sme autorizované montážne a predajné stredisko zastupujúce spoločnost MAD s.r.o. Poskytujeme možnosť fyzicky si odskúšat širokú škálu materiálov a farieb pre lepší výber ideálnych poťahov. Ponúkame tiež montáž autopoťahov.

Odporúčajú nás, lebo...

...našou najväčšou výsadou sú dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti.

...neustále sa snažíme zdokonaľovať naše služby a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov.

...sme malá rodinná firma s príjemným kolektívom ochotným vždy poradiť.

 • Telefonické objednávky

   +421 903 727 130

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.